Fiskars Group wycofuje partię produktów - Łyżkę Fiskars Functional Form™ wyprodukowaną 23 Grudnia 2019

Fiskars Group, odkrył że partia łyżek Fiskars Functional Form™ może zawierać PAA (pierwszorzędowe aminy aromatyczne) powyżej dopuszczalnego limitu. Produkt przeznaczony jest do kontaktu z żywnością co może oznaczać ryzyko dla zdrowia.

Zalecamy natychmiastowe wycofanie produktu ze sprzedaży.

Nazwa Produktu: Fiskars Functional Form™ Spoon
Numer Produktu: 1027299
Numer Partii: 191223

Partia produktów wyprodukowana 23 grudnia 2019, może być zidentyfikowana na podstawie numeru widocznego z tyłu opakowania produktu nad kodem kreskowym lub numeru wyciśniętego z tyłu produktu. Wszystkie produkty oznaczone powyższym numerem partii powinny być wycofane z punktów sprzedaży. Problem nie dotyczy innych partii produkcji bądź innych produktów z linii Functional Form.

Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu łyżki z opisanej wyżej partii produkcji prosimy o jej zwrot do punktu sprzedaży za zwrotem kwoty lub wymianę na egzemplarz z innej partii produkcji.

Functional form spoon

Jak zidentyfikować numer partii:

Functional form spoon package batch code

Numer partii umieszczony jest z tyłu opakowania nad kodem kreskowym.

Functional Form Spoon Batch code dial

Jeśli nie masz opakowania , numer partii wyciśnięty jest z tyłu łyżki. Strzałka wskazuje 12 a 1 i 9 są wyciśnięte po obu stronach strzałki.

Przepraszamy za niedogodności.

Nie ustajemy w staraniach aby dostarczać naszym klientom i konsumentom najwyższej jakości produkty. Podejmiemy wszelkie kroki aby sprostać jakościowym wymogom użytkowników.

Dodatkowe informacje:
warsaw.office@fiskars.com